Göteborgs Auktionsverk
Belysning & Lampor
Ljusstakar
LJUSSTAKE, mässing, "Vänskapsknuten", Josef Frank för Svenskt Tenn.
742112. LJUSSTAKE, mässing, "Vänskapsknuten", Josef Frank för Svenskt Tenn.
Höjd ca 16 cm.
Slitage samt repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 16 cm.
Slitage samt repor.
Göteborgs Auktionsverk
1 263