KARAFF, SJ Statens Järnvägar, 1900-talets första hälft.

742092. KARAFF, SJ Statens Järnvägar, 1900-talets första hälft.

Höjd inklusive propp 30 cm.
Gravyr SJ på karaff.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inklusive propp 30 cm.
Gravyr SJ på karaff.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 392