KANNA, tenn, märkt IÅ 1788.

KANNA, tenn, märkt IÅ 1788.
74178. KANNA, tenn, märkt IÅ 1788.

Höjd ca 21 cm, invändigt med otydliga stämplar.

Slitage, bucklor, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bucklor, repor.

Antal besök: 2 393