LJUSSTAKE, keramik, Ewald Dahlskog, Bo Fajans, Gefle, 1900-talets första hälft.

741771. LJUSSTAKE, keramik, Ewald Dahlskog, Bo Fajans, Gefle, 1900-talets första hälft.

Ljusstake för två ljus.
Längd 23,5 cm.
Höjd 13 cm.

Krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ljusstake för två ljus.
Längd 23,5 cm.
Höjd 13 cm.

Krackelyr.

Antal besök: 2 194