Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
MIA SANDERGÅRD. Motiv från Stockholm med Stadshuset. Olja på duk. Signerad och daterad 1925.
74151. MIA SANDERGÅRD. Motiv från Stockholm med Stadshuset. Olja på duk. Signerad och daterad 1925.
54 x 35 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
54 x 35 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 020