SALT, PEPPAR, SOCKERSTRÖARE, porslin, 1960-tal.

74134. SALT, PEPPAR, SOCKERSTRÖARE, porslin, 1960-tal.

Salt, peppar, socker, höjd 10-16 cm.

Obet bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obet bruksslitage.

Antal besök: 2 487