ARMBANDSUR, Omega Genéve, 1970-tal.

74132. ARMBANDSUR, Omega Genéve, 1970-tal.

Armbandsur Omega Geneve, diameter 30 mm.

Bruksslitage, repigt glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repigt glas.

Antal besök: 965