DOCKHUS, Lundby, 1900-talets andra hälft.

741102. DOCKHUS, Lundby, 1900-talets andra hälft.

Med originalkartong.

Bruksslitage, ej genomgången. Plast gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med originalkartong.

Antal besök: 8 031