VÄGGSKÅP, 1800/1900 tal.

VÄGGSKÅP, 1800/1900 tal.
74097. VÄGGSKÅP, 1800/1900 tal.

Glasdörrar, bemålat.
Höjd 66 cm, längd 82 cm, bredd 18 cm.
inredde med nyckelhållare.

Slitage,repor,färgbortfall med mera.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glasdörrar, bemålat.
inredde med nyckelhållare.

Antal besök: 681