ANDERS FOGELIN. Motiv från Paris. Färglitografi H.C. Signerad. Numrerad IX/XXV samt daterad i plåten 30-3-76, Paris.

74096. ANDERS FOGELIN. Motiv från Paris. Färglitografi H.C. Signerad. Numrerad IX/XXV samt daterad i plåten 30-3-76, Paris.

Bildyta 43 x 52 cm.

Blad något gulnat samt liten fuktfläck.

Anders Fogelin (1933–1982)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 43 x 52 cm.

Anders Fogelin (1933–1982)

Antal besök: 697