UPPSATSSKål, glas nysilver,1900-tal.

740853. UPPSATSSKål, glas nysilver,1900-tal.

Höjd inklusive glasinsats 33 cm. Utan glasinsats 28 cm
Diameter utan glasinsats 25 cm. Inklusive glasinsats 31 cm.

Gåvoinskription. Glasinsats ej original och med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 442