KRUCIFIX, mässing och emalj, Ryssland.

74068. KRUCIFIX, mässing och emalj, Ryssland.

Höjd ca 22 cm.

Slitage, emaljskador. Senare upphängning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 22 cm.

Antal besök: 816