VÄGGPENDYL, gustaviansk stil, 1900-tal.

74066. VÄGGPENDYL, gustaviansk stil, 1900-tal.

Urtavlan märkt FW Tornberg. Nyckel och pendel finns. Höjd ca 60 cm.

Slitage och dekor skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och dekor skador.

Antal besök: 675