OKÄND KONSTNÄR. Pastoralt landskap med figurer och ruiner. 1700/1800-tal. Olja på duk. Osignerad.

74057. OKÄND KONSTNÄR. Pastoralt landskap med figurer och ruiner. 1700/1800-tal. Olja på duk. Osignerad.

39 x 55 cm.

Uppfodrad duk, dukskada. Krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

39 x 55 cm.

Antal besök: 1 203