SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.

SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.
740078. SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.

Längd ca. 104 cm. Pipans längd ca 65,5 cm.

Slitage, sprickor, slagmärken, laddstock saknas, ej fullständigt genomgången. Piggar saknas ställvis.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 963