BÖCKER, 4 st, Kemi, 1700-1800-tal.

73962. BÖCKER, 4 st, Kemi, 1700-1800-tal.

"Handbuch der Chemie", Green, 1787-1795, ett helfransk band.
"Handwörterbuch der Chemie", Hermann v. Fehling, 1848-1862.

Skador på 2 ryggar. Slitage. Gulnande blad och fläckar. Sidor ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 734