BORD, 1800-talets slut.

BORD, 1800-talets slut.
73943. BORD, 1800-talets slut.

Furu och björk. längd 84, bredd 140, höjd 76.

Slitage, skav, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skav, märken.

Antal besök: 930