TAKARMATUR "PH-5", Poul Henningsen för Louis Poulsen, Danmark.

739377. TAKARMATUR "PH-5", Poul Henningsen för Louis Poulsen, Danmark.

Diameter ca 50 cm. Höjd ca 27 cm.

Mindre repor och ytslitage. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 595