VÅG SAMT VIKTSATS, 1900-tal.

VÅG SAMT VIKTSATS, 1900-tal.
739231. VÅG SAMT VIKTSATS, 1900-tal.

Viktsats med 11 st vikter samt mindre våg, längd 15 cm
Våg med silverbeslag.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Våg med silverbeslag.

Bruksslitage.

Antal besök: 224