BYRÅ SAMT LAVOAR, 1900-talets första hälft.

73876. BYRÅ SAMT LAVOAR, 1900-talets första hälft.

Bemålade, lavoaren med ådringsmålning. Lavoaren: Längd 48 bredd 87 höjd 100. Byrån: längd 45 bredd 87 höjd 75.

Bruksslitage, byrån senare bemålad, nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 234