ÅKGRÄSKLIPPARE, Partner Turbo Collection, 2000-tal.

738683. ÅKGRÄSKLIPPARE, Partner Turbo Collection, 2000-tal.

Med uppsamlare. Med instruktionsböcker.

Ej funktionstestad. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 7 676