PALLAR, 2+1 st, 1800 & 1900-tal.

73844. PALLAR, 2+1 st, 1800 & 1900-tal.

Största längd 61 cm.

Varav 2 st omarbetade från stolar. Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Största längd 61 cm.

Antal besök: 616