KARAFFER, 1 par, glas, 1800-tal.

738277. KARAFFER, 1 par, glas, 1800-tal.

Med bemålad gulddekor, höjd 18 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 430