NATTLJUSSTAKE, mässing, 1700-tal.

738183. NATTLJUSSTAKE, mässing, 1700-tal.

Höjd 12 cm, längd 23 cm.

Åldersslitage samt mindre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12 cm, längd 23 cm.

Antal besök: 532