SAMLARGRAMMOFON, tidigt 1900-tal.

738096. SAMLARGRAMMOFON, tidigt 1900-tal.

Renoverad, senare ljuddosa. Höjd 10 cm. 21x21 cm.

Slitage och skavmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skavmärken.

Antal besök: 575