CHIFFONJÉ, 1800-talets slut.

CHIFFONJÉ, 1800-talets slut.
73804. CHIFFONJÉ, 1800-talets slut.

Nyckle finns. Längd 98, bredd 48, höjd 134 cm.

Slitage, torrsprickor, fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 717