SKRIVBYRÅ, björkfanér, 1800-tal.

73803. SKRIVBYRÅ, björkfanér, 1800-tal.

Längd 112 bredd 46 höjd 110 cm.

Slitage, nyckle saknas, nyckelskylt lös, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 555