CARL HERMAN WETTERWIK. "Motiv från Borgviks bruk", olja på pannå, signerad.

73767. CARL HERMAN WETTERWIK. "Motiv från Borgviks bruk", olja på pannå, signerad.

61 x 80 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

61 x 80 cm.

Antal besök: 1 303