SÄNGBORD, ett par, Bertil Fridhagen, brännmärkta Bodafors. 1960-tal.

737499. SÄNGBORD, ett par, Bertil Fridhagen, brännmärkta Bodafors. 1960-tal.

Ek. Med låda i sarg. Längd 50, bredd 38, höjd 58 cm.

Stötmärken, bruks/åldersslitage.
Skadad låda (Spricka).

Gör en kostnadsfri värdering!

Skadad låda (Spricka).

Antal besök: 761