VÄGGFAT, keramik, Mari Simmulsson Upsala-Ekeby.

73741. VÄGGFAT, keramik, Mari Simmulsson Upsala-Ekeby.

Ca 27 x 27 cm.

Smärre slitage, mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 27 x 27 cm.

Smärre slitage, mindre nagg.

Antal besök: 692