SMINKBORD, med PALL, 1900-talets andra hälft.

73737. SMINKBORD, med PALL, 1900-talets andra hälft.

Längd 100, bredd 44, höjd 125 cm.

Slitage, fläckar, bakstycke med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 643