BOKHYLLOR, ett par, 1900-talets första hälft.

73732. BOKHYLLOR, ett par, 1900-talets första hälft.

Längd 100, bredd 27, höjd 123 cm vardera.

Slitage och repor, fuktfläckar, stötskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 511