FIGURIN, stengods, Lillemor Mannerheim, Gefle Porslinsfabrik. 1900-tal.
737095. FIGURIN, stengods, Lillemor Mannerheim, Gefle Porslinsfabrik. 1900-tal.
Höjd 30 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 30 cm.
Bruksslitage.
477