FIGUR, skinn, 1900-tal.

FIGUR, skinn, 1900-tal.
736780. FIGUR, skinn, 1900-tal.

Dromedar. Längd ca 40. Höjd ca 21 cm.

Ytslitage. Skadad sadel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage. Skadad sadel.

Antal besök: 783