BARSKÅP på ben, teak, 1950-tal.

736695. BARSKÅP på ben, teak, 1950-tal.

Dörrpar med inredning för glas, spegelbotten och frostad glastopp, räfflade ben och sarg.
Höjd 115 cm, 43 x 85 cm.

Bruksskick, ena kanten med skapmärke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 115 cm, 43 x 85 cm.

Antal besök: 6 371