PARTI KAROTTER, BORDSLAMPA mm, bla "My Garden" (7), 1900-talets mitt.

73625. PARTI KAROTTER, BORDSLAMPA mm, bla "My Garden" (7), 1900-talets mitt.

Burk "Vår lilla stad" JIE, karotter Koka & My Garden, bordslampa Fagerhults. Lampans höjd 37 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 696