SKEPPSKLOCKA, mässing, 1800/1900-tal.

73613. SKEPPSKLOCKA, mässing, 1800/1900-tal.

Tot höjd ca 33 cm.

Slitage. Skador, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tot höjd ca 33 cm.

Slitage. Skador, lagningar.

Antal besök: 1 239