SIGVARD BERNADOTTE. Komposition. Färglitografi, signerad, numrerad 34/180, daterad 82.

736000. SIGVARD BERNADOTTE. Komposition. Färglitografi, signerad, numrerad 34/180, daterad 82.

Mått inom passepartout 48 x 39 cm.

Ej examinerad ur ram.

Sigvard Bernadotte (1907–2002)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 931