736000. SIGVARD BERNADOTTE. Komposition. Färglitografi, signerad, numrerad 34/180, daterad 82.

Mått inom passepartout 48 x 39 cm.

Ej examinerad ur ram.

Sigvard Bernadotte (1907–2002)

Ej examinerad ur ram.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Auktionshuset Thelin & Johansson
Föremålsnr
736000

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Thelin & Johansson AB
Momsnr
SE556923023701
Org.nr
556923-0237
Telefon
0491-16000
Adress

Köpmangatan 2B
572 30 Oskarshamn
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 348