TRÄLEKSAKER äldre mestadels BRIO även MICKI och GULLRINGS. 1950 - 1960.

73591. TRÄLEKSAKER äldre mestadels BRIO även MICKI och GULLRINGS. 1950 - 1960.

Någon leksak i plast.

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Någon leksak i plast.

Skador och slitage.

Antal besök: 3 107