TABURETT, gustaviansk stil, Åmells möbler, 1900-tal.

73527. TABURETT, gustaviansk stil, Åmells möbler, 1900-tal.

Höjd ca 45 cm.

Slitage, smärre stötskador/färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 45 cm.

Antal besök: 857