Ett paradbälte, längd ca 197 cm.
Ett bälte, delvis förgyllda trådar med tre kronor, längd ca 93 cm.
I medföljande låda märkt Militär-Ekiperings AB, Norrmalmstorg Stockholm.
Slitage.
Slitage.