EDWARD KING REDMORE (1860-1941). " Fartyg vid kust "olja på pannå, signerad.

73495. EDWARD KING REDMORE (1860-1941). " Fartyg vid kust "olja på pannå, signerad.

Edward king Redmore, ( 1860-1941).

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 199