HERRHATTAR, 6 st, 1900-tal.

HERRHATTAR, 6 st, 1900-tal.
734870. HERRHATTAR, 6 st, 1900-tal.

2 st fez, röd, svart silkestofs.
Pälsmössa.
2 st höga hattar, stl 55-56.
Polismössa med förgyllt emblem, MEA - Stockholm, stl 57.

Bra skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pälsmössa.
2 st höga hattar, stl 55-56.

Bra skick.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 337