SPEGEL, gustaviansk, 1700-talets slut.

73485. SPEGEL, gustaviansk, 1700-talets slut.

Gouache i överstycke.
88 x 43 cm.

Renoverad, maskstungen, senare förgyllning, underdel saknas.
Senare glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gouache i överstycke.
88 x 43 cm.

Senare glas.

Antal besök: 1 115