Auktionshuset Kolonn
Övrigt
Övrigt
BORDSUPPSATS, metall, Design Enzo Mari, 1989, Danese Milano, numrerad 033/200.
73470. BORDSUPPSATS, metall, Design Enzo Mari, 1989, Danese Milano, numrerad 033/200.
Längd ca 64 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd ca 64 cm.
Bruksslitage.
Auktionshuset Kolonn
710