73445. SMYCKEN, 6 delar, silver, delvis stmpl Siam.
Brosch, stmpl Siam, höjd ca 5 cm.
Örhängen 2 par med skruv, stmpl Siam, höjd ca 2,5 - 4 cm.
Örhängen 2 par, filigranarbete, höjd ca 2- 3,5 cm.
Brosch, filigranarbete.
Emaljskador. Bruksslitage. Ett örhänge Siam med skadad hänganordning. Ett örhänge filigran med skada.
Brosch, filigranarbete.