SMYCKEN, 6 delar, silver, delvis stmpl Siam.

73445. SMYCKEN, 6 delar, silver, delvis stmpl Siam.

Brosch, stmpl Siam, höjd ca 5 cm.
Örhängen 2 par med skruv, stmpl Siam, höjd ca 2,5 - 4 cm.
Örhängen 2 par, filigranarbete, höjd ca 2- 3,5 cm.
Brosch, filigranarbete.

Emaljskador. Bruksslitage. Ett örhänge Siam med skadad hänganordning. Ett örhänge filigran med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brosch, filigranarbete.

Antal besök: 1 330