DIVERSE, 5 delar, bl.a. Rörstrand.

73427. DIVERSE, 5 delar, bl.a. Rörstrand.

Vägglampa, teak, Lorentzon.
Termos, plast.
Fat, Rörstrand.
Vas, Rörstrand.
Karott med lock, "Mums", Karlskrona/Upsala-Ekeby.

Lampa med lagning. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vägglampa, teak, Lorentzon.
Termos, plast.
Fat, Rörstrand.
Vas, Rörstrand.

Antal besök: 661