SOFFBORD, med klaffar, Engelskstil, 1900-tal.

73361. SOFFBORD, med klaffar, Engelskstil, 1900-tal.

Med 2 lådor
Längd 98, tot längd 139 cm
Bredd 52, höjd 58 cm.

Bruksslitage,skav och stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med 2 lådor
Längd 98, tot längd 139 cm
Bredd 52, höjd 58 cm.

Antal besök: 829