EVERT H. DUHAN. Olja på duk uppfodrad på pannå.

733613. EVERT H. DUHAN. Olja på duk uppfodrad på pannå.

Öland. Signerad samt daterad 1946. 26x33 cm.

Fläckvis fernissa och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 750