CARL JOHAN FAHLCRANTZ. Trolle Ljungby slott, olja uppfodrad på duk, signerad och daterad.

733505. CARL JOHAN FAHLCRANTZ. Trolle Ljungby slott, olja uppfodrad på duk, signerad och daterad.

1830-tal, 59 x 78 cm.

uppfodrad på duk, krackelerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

1830-tal, 59 x 78 cm.

Antal besök: 2 256